Letná obutá sada Mercedes-Benz, alu disky 7,5x17 ET40 5x112x66,5 A2134011000, pneu 225/55/17 97Y CONTINENTAL ContiPremiumContact 5
Letná obutá sada alu kolies originál Mercedes-Benz
Alu disky 7,5 x 17 ET40, rozstup 5 x 112 mm, stred 66,5 mm.
Letné pneu 225/55 R17 97Y CONTINENTLA ContiPremiumContact 5
- Použité, zostatok vzorky 4 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 7,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 225 |
| Profil pneu | 55 |
| Priemer | 17" |
| ET | 40 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 97 (730 kg) |
| Index rýchlosti | Y (300 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Kód výrobcu | A2134011000 |

