Alloy disc Renault Alaskan, Nissan 7x16 ET45 6x114,3x66 original 7711788774
Alu disk 7x16 ET45 6x114.3x66
Original disk for Renault Alaskan, Nissan Navara 2016–, Nissan Pathfinder
, we sell only as a set of four pieces
This is a consignment item.
Original disk for Renault Alaskan, Nissan Navara 2016–, Nissan Pathfinder
, we sell only as a set of four pieces
This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 7" |
|---|---|
| Diameter | 16" |
| Offset | 45 |
| PCD | 6x114,3 mm |
| Center hole | 66 |
| Condition | Unused |
| Car manufacturer | Nissan, Renault |
| Manufacturer code | 7711788774 |

