Mercedes-Benz winter tire set, alloy wheels 7.5x17 ET36 5x112x66.5 A2534010600, tires 235/65/17 104H MICHELIN Latitude Alpin
Parameters
| Rim width | 7,5" |
|---|---|
| Tyre width | 235 |
| Aspect ratio | 65 |
| Diameter | 17" |
| Offset | 36 |
| PCD | 5x112 |
| Center hole | 66,5 |
| Load index | 104 (900 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Manufacturer code | A2534010600 |

