Spare (full width) Nissan, Suzuki, Opel 4.5x14 ET45 - 155/65/14 KLEBER
Spare wheel - 14" (full width)
For cars: Citroën C1, Nissan Pixo, Opel Agila, Peugeot 107, Subaru Justy 2003–2007, Subaru Justy G3X, Suzuki Alto 2009–2014, Suzuki Ignis 2003–2007, Suzuki Wagon R+ 2003–2006 and others
Steel wheel 4.5x14 ET45, spacing 4x100 mm, center 54 mm
Summer tire 155/65 R14 75T KLEBER C651 TKMD - tread remaining 7 mm
This is a consignment item.
For cars: Citroën C1, Nissan Pixo, Opel Agila, Peugeot 107, Subaru Justy 2003–2007, Subaru Justy G3X, Suzuki Alto 2009–2014, Suzuki Ignis 2003–2007, Suzuki Wagon R+ 2003–2006 and others
Steel wheel 4.5x14 ET45, spacing 4x100 mm, center 54 mm
Summer tire 155/65 R14 75T KLEBER C651 TKMD - tread remaining 7 mm
This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 4.5" |
|---|---|
| Tyre width | 155 |
| Aspect ratio | 65 |
| Diameter | 14" |
| Offset | 45 |
| PCD | 4x100 |
| Center hole | 54 |
| Load index | 75 (387 kg) |
| Speed rating | T (190 km/h) |
| Condition | Used |

