Summer tire set Opel, wheels 6x15 ET43 4x100x56.5, tires 185/60/15 84H ORIUM
Summer tire set for Opel Meriva-A
Alloy wheels 6x15 ET43 4x100x56.5
- Used, in good condition
- Original wheels for Opel cars, code 2150159
Summer tires 185/60/15 84H ORIUM High Performance
- Used, in good condition, tread remaining 6 mm
The set is balanced and ready to be installed on the car
The price is for the entire set
This is This is a consignment item.
Alloy wheels 6x15 ET43 4x100x56.5
- Used, in good condition
- Original wheels for Opel cars, code 2150159
Summer tires 185/60/15 84H ORIUM High Performance
- Used, in good condition, tread remaining 6 mm
The set is balanced and ready to be installed on the car
The price is for the entire set
This is This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 6" |
|---|---|
| Tyre width | 185 |
| Aspect ratio | 60 |
| Diameter | 15" |
| Offset | 43 |
| PCD | 4x100 |
| Center hole | 56,5 |
| Load index | 84 (500 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Opel |

