Suzuki winter tire set, 4x13 ET46 4x100x54 rims, 155/70/13 75T SEMPERIT tires
Tire set for Suzuki cars
Alloy wheels 4x13 ET46, spacing 4x100 mm, center 54 mm
Winter tires 155/70/13 75T SEMPERIT Winter-Grip, tread remaining 5 mm
The set is balanced and ready to be mounted on the car
The price listed is for the entire set
This is This is a consignment item.
Alloy wheels 4x13 ET46, spacing 4x100 mm, center 54 mm
Winter tires 155/70/13 75T SEMPERIT Winter-Grip, tread remaining 5 mm
The set is balanced and ready to be mounted on the car
The price listed is for the entire set
This is This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 4" |
|---|---|
| Tyre width | 155 |
| Aspect ratio | 70 |
| Diameter | 13" |
| Offset | 46 |
| PCD | 4x100 |
| Center hole | 54 |
| Load index | 75 (387 kg) |
| Speed rating | T (190 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Suzuki |

