Winter set of steel wheels Citroen, Peugeot 6x16 ET27 4x108x65 - tires 205x55x16 2x TOMKET and 2x HANKOOK
Zimní obutá sada plechových kol Citroen, Peugeot
Plechové disky 6x16 ET27 rozteč 4x100 mm, střed 65 mm
Zimní pneumatiky 205/55 R16
2x TOMKET Snowroad PRO3 94H - zůstatek vzorku 7 mm
2x HANKOOK IceptWinter RS2 91T - zůstatek vzorku 5 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů
Jedná se o bazarové zboží
Parameters
| Rim width | 6" |
|---|---|
| Tyre width | 205 |
| Aspect ratio | 55 |
| Diameter | 16" |
| Offset | 27 |
| PCD | 4x108 |
| Center hole | 65 |
| Load index | 91 (615 kg), 94 (670 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h), T (190 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Citroën, Peugeot |

