Winter tire set of steel wheels BMW 16590101, 7x16 ET31, 5x120x72.5 - 205/60/16 92H BRIDGESTONE Blizzak LM001 Runflatt
Zimní obutá sada pro vozy BMW
Plechové disky 7x16 ET31, rozteč 5x120 mm, střed 72,5 mm
- Použité
Zimní pneumatiky 205/60 R16 92H BRIDGESTONE Blizzak LM001 Runflatt
- Použité, zůstatek vzorku 7 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů obutých kol
Jedná se o bazarové zboží
Parameters
| Rim width | 7" |
|---|---|
| Tyre width | 205 |
| Aspect ratio | 60 |
| Diameter | 16" |
| Offset | 31 |
| PCD | 5x120 |
| Center hole | 72,5 |
| Load index | 92 (630 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | BMW |
| Manufacturer code | 16590101 |

