Winter tire set of steel wheels Volkswagen, Seat, Škoda 5.5x15 ET40, 5x100x57 2Q0601027AQ/AH - 185/65/15 88T FALKEN Eurovinter HS01
Zimní obutá sada plechových kol originál Volkswagen
Plechové disky 5,5x15 ET40, rozteč 5x100 mm, střed 57 mm
- Použité, disky v pěkném stavu
- Originál disky model 2Q0601027AQ/AH
- Pasují také na vozy Seat, Škoda
Zimní pneu 185/65 R15 88T FALKEN EUROWINTER HS01
- Použité, zůstatek vzorku 6,5 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za sadu 4 kusů obutých kol
Jedná se o bazarové zboží
Parameters
| Rim width | 5.5" |
|---|---|
| Tyre width | 185 |
| Aspect ratio | 65 |
| Diameter | 15" |
| Offset | 40 |
| PCD | 5x100 |
| Center hole | 57 |
| Load index | 88 (560 kg) |
| Speed rating | T (190 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Seat, Škoda, Volkswagen |
| Manufacturer code | 2Q0601027AQ/AH |

