Winter tire set of Volkswagen, Seat, Skoda 6x16 ET43 5x112x57 5Q0601027AM/BX - 205/60/16 92H CONTINENTAL WinterContactTS850P
Zimní obutá sada kol originál Volkswagen
Plechové disky 6x16 ET43, rozteč 5x112 mm, střed 57 mm
- Originál VW 5Q0601027AM/BX – použité
- Pasují také na vozy Seat, Škoda
Zimní pneumatiky 205/60 R16 92H CONTINENTAL WinterContact TS850P
- Použité, zůstatek vzorku 6 - 7 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů obutých kol
Jedná se o bazarové zboží
Parameters
| Rim width | 6" |
|---|---|
| Tyre width | 205 |
| Aspect ratio | 60 |
| Diameter | 16" |
| Offset | 43 |
| PCD | 5x112 |
| Center hole | 57 |
| Load index | 92 (630 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Seat, Škoda, Volkswagen |
| Manufacturer code | 5Q0601027AM/BX |

