Zimní obutá sada Mercedes-Benz, disky 6,5x17 ET49 5x112x66,5 - pneu 205/50/17 93H CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P
Obutá sada alu kol originál Mercedes-Benz
Alu disky 6,5x17 ET49, rozteč 5x112 mm, střed 66,5 mm
- Použité, oděrky na laku
- Originál disky na vozy Mercedes-Benz, model A2464010102
- Pasují také na vozy Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
- Se snímači tlaku TPMS
Zimní pneu 205/50 R17 93H CONTINENTAL ContiEcoContact TS830P
- Použité, zůstatek vzorku 6 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za sadu 4 kusů obutých kol
Bazarové zboží
Parameters
| Rim width | 6.5" |
|---|---|
| Tyre width | 205 |
| Aspect ratio | 50 |
| Diameter | 17" |
| Offset | 49 |
| PCD | 5x112 |
| Center hole | 66,5 |
| Load index | 93 (650 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Manufacturer code | A2464010102 |

