Zimní obutá sada plechových kol Citroen, Peugeot 5,5x14 ET34 4x108x65 - pneumatiky 185/65/14 86T PLATIN RP50 Winter
Zimní obutá sada plechových kol Citroen, Peugeot
Plechové disky 5,5x14 ET34, rozteč 4x108 mm, střed 65 mm
Zimní pneumatiky 185/65 R14 86T PLATIN RP50 Winter - zůstatek vzorku 6-7 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů
Jedná se o bazarové zboží
Parameters
| Rim width | 5.5" |
|---|---|
| Tyre width | 185 |
| Aspect ratio | 65 |
| Diameter | 14" |
| Offset | 34 |
| PCD | 4x108 |
| Center hole | 65 |
| Load index | 86 (530 kg) |
| Speed rating | T (190 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Citroën, Peugeot |

