Letná obutá súprava Audi/Seat/Škoda/Volkswagen disky 7,5x18 ET35 5x100x57, pneu 225/40/18 92W TOMKET
Obutá sada na vozidlá Audi, Chrysler PT Cruiser, Seat, Škoda, Subaru, VW a iné
Alu disky 7,5x18 ET35, rozstup 5x100 mm, stred 57 mm
- Nepoužité bazárové
- Výrobca: Dezent
Letné pneumatiky 225/40 R18 92W XL TOMKET Sport 3
- Nové
Súprava je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
V prípade záujmu iba o disky nás kontaktujte na telefóne 602 347 588
Alu disky 7,5x18 ET35, rozstup 5x100 mm, stred 57 mm
- Nepoužité bazárové
- Výrobca: Dezent
Letné pneumatiky 225/40 R18 92W XL TOMKET Sport 3
- Nové
Súprava je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
V prípade záujmu iba o disky nás kontaktujte na telefóne 602 347 588
Parametre
| Šírka disku | 7,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 225 |
| Profil pneu | 40 |
| Priemer | 18" |
| ET | 35 |
| Rozteč | 5x100 |
| Index nosnosti | 92 (630 kg) |
| Index rýchlosti | W (270 km/h) |
| Stav | Nepoužitý |
| Značka vozidla | Audi, Seat, Subaru, Škoda, Volkswagen |

