Letná obutá súprava Renault/Nissan, disky 7x19 ET32 5x114, 3x66, pneu 205/55/19 97V MICHELIN
Obutá súprava na vozidlá Renault, Nissan
Alu disky 7x19 ET32, rozstup 5x114,3 mm, stred 66 mm
- Nepoužité
- Originál disky na vozidlá Renault, pasujú aj na vozidlá Nissan značky - Model disku: Dicastal
- Kód: 403004862R,40 Vada: odierky spôsobené manipuláciou
- Vrátane snímačov tlaku TPMS
Letné pneumatiky 205/55 R19 97V MICHELIN Primacy 4
- Nepoužité
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 7" |
|---|---|
| Šírka pneu | 205 |
| Profil pneu | 55 |
| Priemer | 19" |
| ET | 32 |
| Rozteč | 5x114,3 |
| Stred | 66 |
| Index nosnosti | 97 (730 kg) |
| Index rýchlosti | V (240 km/h) |
| Stav | Nepoužitý, Odreniny |
| Značka vozidla | Nissan, Renault |
| Kód výrobcu | 403004862R, 403004873R |

