Letná obutá sada alu kolies originál Kia Sorento 7x16 5x139,7x95 - 225/75/16 104H HANKOOK Dynapro HP2
Letná obutá súprava alu kolies originál Kia Sorento
Alu disky 7x16, rozstup 5x139,7 mm, stred 95 mm
- Použité
Letné pneu 225/75 R16 104H HANKOOK Dynapro HP2
- Použité, zostatok vzorky 5,5 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 7" |
|---|---|
| Šírka pneu | 225 |
| Profil pneu | 75 |
| Priemer | 16" |
| Rozteč | 5x139,7 |
| Stred | 95 |
| Index nosnosti | 104 (900 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Kia |

