Letná obutá sada Mercedes-Benz, disky 8x18 ET67 5x112x66,5 A7514011302, pneu 255/55/18 105W CONTINENTAL
Letná obutá sada na vozidlá Mercedes-Benz
Alu disky 8x18 ET67, rozteč 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A2514011302
Letné pneu:
2x 255/55 R18 105W CONTINENTAL SportContact 5 SUV, vzorka 6 mm
2x 255/55 R18 105W CONTINENTAL CrossContact, vzotok 4 mm
Stav: použité
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Alu disky 8x18 ET67, rozteč 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A2514011302
Letné pneu:
2x 255/55 R18 105W CONTINENTAL SportContact 5 SUV, vzorka 6 mm
2x 255/55 R18 105W CONTINENTAL CrossContact, vzotok 4 mm
Stav: použité
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 8" |
|---|---|
| Šírka pneu | 255 |
| Profil pneu | 55 |
| Priemer | 18" |
| ET | 67 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 105 (925 kg) |
| Index rýchlosti | W (270 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Mercedes-Benz |
| Kód výrobcu | A2514011302 |

