Letná obutá sada Ford Fiesta, disky 5,5x13 ET36 4x108x63,3, pneu 165/70/13 79T TOMKET
Obutá súprava na vozidlá Ford Fiesta
Alu disky 5,5x13 ET36 4x108x63,3
- Použité
- Výrobca: Rondell
- Model disku: Rondell Magic
Letné pneumatiky 165/70 R13 79T TOMKET Eco 3
- Použité, zostatok vzorky 6 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 5,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 165 |
| Profil pneu | 70 |
| Priemer | 13" |
| ET | 36 |
| Rozteč | 4x108 |
| Stred | 63,3 |
| Index nosnosti | 79 (437 kg) |
| Index rýchlosti | T (190 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Ford |

