Letná obutá sada Kia, disky 6,5x17 ET49 4x100x54, pneu 205/55/17 95V CONTINENTAL ContiPremiumContact 5
Obutá sada originál Kia, Hyundai
Alu disky 6,5x17 ET49 4x100x54
- Použité (z predvádzacieho vozidla, neboli jazdené v bežnej prevádzke)
- Titanová farba
- Chyba: na jednom disku sú drobné kozmetické vady
Letné pneumatiky 205/55 R17 95V XL CONTINENTAL ContiPremiumContact 5
- Použité (z predvádzacieho vozidla, neboli jazdené v bežnej prevádzke)
- Zostatok vzorky 7 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 205 |
| Profil pneu | 55 |
| Priemer | 17" |
| ET | 49 |
| Rozteč | 4x100 |
| Stred | 54 |
| Index nosnosti | 95 (690 kg) |
| Index rýchlosti | V (240 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Hyundai, Kia |

