Letní obutá sada Hyundai, disky 7x17 ET51 - 5x114,3x56, pneu 225/60/17 99H NEXEN N'Blue HD Plus
Letní obutá sada originál Hyundai
Alu disky 7x17 ET51
Stav - oděrky na laku
Včetně snímačů tlaku TPMS
Letní pneu 225/50 R17 99H XL CONTINENTAL NEXEN N'Blue HD Plus
- Zůstatek vzorku 6,5 - 7 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu celkem
Jedná se o bazarové zboží
Parametre
| Šírka disku | 7" |
|---|---|
| Šírka pneu | 225 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 17" |
| ET | 51 |
| Rozteč | 5x114,3 |
| Stred | 67 |
| Index nosnosti | 99 (775 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Hyundai |

