Letní obutá sada RONAL - Hyundai, Kia - disk 6x14 ET38 4x100x68, pneu 175/65/14 82T BARUM Brilantis 2
Letní obutá sada RONAL
Vystředěno na 54 mm
Po vystředění vhodné na vozy Hyundai, Kia, Opel, Renault, Seat, Škoda, Volkswagn
Alu disky RONAL 6x14 ET38, rozteč 4x100 mm, střed 68 mm
Letní pneumatiky 175/65 R14 82T BARUM Brilantis 2
- zůstatek vzorku 5 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů obutých kol
Bazarové zboží
Parametre
| Šírka disku | 6" |
|---|---|
| Šírka pneu | 175 |
| Profil pneu | 65 |
| Priemer | 14" |
| ET | 38 |
| Rozteč | 4x100 |
| Stred | 68 |
| Index nosnosti | 82 (475 kg) |
| Index rýchlosti | T (190 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Hyundai, Kia, Opel, Renault, Seat, Škoda, Volkswagen |

