Zimná obutá sada Mercedes-Benz alu disky 6,5x16 ET44, 5x112x66,5 A1774011100 - 205/60/16 92H HANKOOK Winter i*cept Evo 2
Zimná obutá sada alu kolies originál Mercedes-Benz
Alu disky 6,5x16 ET44, rozstup 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité
- Alu disky pekný stav
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A1774011100
- TPMS snímače tlaku pneu
- Pasujú tiež na vozidlá Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
Zimné pneu 205/60 R16 92H HANKOOK Winter i*cept Evo 2
- Použité, zostatok vzorky 6-7 nmm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Alu disky 6,5x16 ET44, rozstup 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité
- Alu disky pekný stav
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A1774011100
- TPMS snímače tlaku pneu
- Pasujú tiež na vozidlá Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
Zimné pneu 205/60 R16 92H HANKOOK Winter i*cept Evo 2
- Použité, zostatok vzorky 6-7 nmm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 205 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 16" |
| ET | 44 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 92 (630 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Kód výrobcu | A1774011100 |

