Zimná obutá sada Mercedes-Benz, disky 6,5x16 ET38 5x112x66,5, pneu 205/60/16 92H MICHELIN
Obutá súprava na vozidlá Mercedes-Benz
Alu disky 6,5x16 ET38, rozstup 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité, pekný stav značky - Originál disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A2054012400
- Pasujú tiež na vozidlá Audi, Seat, Škoda , Škoda
Zimné pneu 205/60 R16 92H MICHELIN Alpin 4
- Použité, zostatok vzorky 7,5 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 205 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 16" |
| ET | 38 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 92 (630 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Kód výrobcu | A2054012400 |

