Zimná obutá sada RIAL, disky 8,5x18 ET56 5x112x66,5, pneu 255/55/18 105H CONTINENTAL 4x4 WinterContact
Obutá sada RIAL na vozidlá Mercedes-Benz
Alu disky 8,5x18 ET56, rozteč 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité, slušný stav alu diskov
Zimné pneu 255/55 R18 105H CINTINENTAL 4x4 WinterContct
- Použité, zostatok vzorky 5,5 mm
Súprava je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
Alu disky 8,5x18 ET56, rozteč 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité, slušný stav alu diskov
Zimné pneu 255/55 R18 105H CINTINENTAL 4x4 WinterContct
- Použité, zostatok vzorky 5,5 mm
Súprava je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 8,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 255 |
| Profil pneu | 55 |
| Priemer | 18" |
| ET | 56 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 105 (925 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Mercedes-Benz |

