Zimní obutá sada Mercedes-Benz, alu disky 8x18 ET38 5x112x66,5 A2534010800, pneu 235/60/18 103H PIRELLI Scorpion, vč snímačů tlaku TPMS
Zimní obutá sada alu disků Mercedes-Benz
Alu disky originál Mercedes-Benz 8x18 ET38, rozteč 5x112 mm, střed 66,5 mm
- Použité
- Originál disky na vozy Mercedes-Benz, pasují také na vozy Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
- Se snímači tlaku TPMS
Zimní pneumatiky 235/60 R18 103H PIRELLI Scorpion, zůstatek vzorku 4 mm
- Použité
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů obutých kol
Jedná se o bazarové zboží
Parametre
| Šírka disku | 8" |
|---|---|
| Šírka pneu | 235 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 18" |
| ET | 38 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 103 (875 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Kód výrobcu | A2534010800 |

