Spare (narrow) Alfa Romeo, Fiat, wheel 4x15 ET35 5x98x58, tires 125/80/15 95M Continental
Spare - narrow spare wheel for Alfa, Fiat cars
Metal disc 4x15 ET35, spacing 5x98 mm, center 58 mm
Tire 125/80 R15 95M CONTINENT
It was only stored in the car, not driven
This is a consignment item.
Metal disc 4x15 ET35, spacing 5x98 mm, center 58 mm
Tire 125/80 R15 95M CONTINENT
It was only stored in the car, not driven
This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 4" |
|---|---|
| Tyre width | 125 |
| Aspect ratio | 80 |
| Diameter | 15" |
| Offset | 35 |
| PCD | 5x98 |
| Center hole | 58 |
| Load index | 95 (690 kg) |
| Speed rating | M (130 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Alfa Romeo, Fiat |

