Koło zapasowe (wąskie) Alfa Romeo, Fiat, koło 4x15 ET35 5x98x58, opony 125/80/15 95M Continental
Koło zapasowe - wąskie koło zapasowe do samochodów Alfa, Fiat
Tarcza metalowa 4x15 ET35, rozstaw 5x98 mm, rozstaw 58 mm
Opona 125/80 R15 95M CONTINENT
Było tylko przechowywane w samochodzie, nie jeżdżone
Towary z bazaru
Tarcza metalowa 4x15 ET35, rozstaw 5x98 mm, rozstaw 58 mm
Opona 125/80 R15 95M CONTINENT
Było tylko przechowywane w samochodzie, nie jeżdżone
Towary z bazaru
Parametry
| Szerokość felgi | 4" |
|---|---|
| Szerokość opony | 125 |
| Profil opony | 80 |
| Średnica | 15" |
| ET | 35 |
| Rozstaw śrub | 5x98 |
| Otwór centrujący | 58 |
| Wskaźnik nośności | 95 (690 kg) |
| Wskaźnik prędkości | M (130 km/h) |
| Stan | Używany |
| Marka samochodu | Alfa Romeo, Fiat |

