Summer tire set BORBET Renault Kangoo II 6x15 ET43 5x114.3x66, 195/65/15 91H TOMKET Eco + bolts
Letní obutá sada BORBET na vozy Renault Kangoo II
Alu disky 6x15 ET43, rozteč 5x108 mm, střed 60 mm, značka BORBET - málo ježděné, perfektní stav + šrouby
Letní pneumatiky 195/65 R15 91H TOMKET ECO – použité, zůstatek vzorku 6 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů obutých kol
Jedná se o bazarové zboží
Parameters
| Rim width | 6" |
|---|---|
| Tyre width | 195 |
| Aspect ratio | 65 |
| Diameter | 15" |
| Offset | 43 |
| PCD | 5x108 |
| Center hole | 60 |
| Load index | 91 (615 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h) |
| Condition | Like new, Used |
| Car manufacturer | Renault |

