Letní obutá sada BORBET Renault Kangoo II 6x15 ET43 5x114,3x66, 195/65/15 91H TOMKET Eco + šrouby
Letní obutá sada BORBET na vozy Renault Kangoo II
Alu disky 6x15 ET43, rozteč 5x108 mm, střed 60 mm, značka BORBET - málo ježděné, perfektní stav + šrouby
Letní pneumatiky 195/65 R15 91H TOMKET ECO – použité, zůstatek vzorku 6 mm
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů obutých kol
Jedná se o bazarové zboží
Parametre
| Šírka disku | 6" |
|---|---|
| Šírka pneu | 195 |
| Profil pneu | 65 |
| Priemer | 15" |
| ET | 43 |
| Rozteč | 5x108 |
| Stred | 60 |
| Index nosnosti | 91 (615 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Ako nový, Použitý |
| Značka vozidla | Renault |

