Koło zapasowe - Renault Clio I, Twingo I 5.5x13 ET36 - 175/75/13 CONTINENTAL
Koło zapasowe - do Renault Clio I, Twingo I (pełna szerokość)
Felga metalowa 5,5x13 ET36, rozstaw 4x100 mm, rozstaw osi 60 mm
Opona letnia 175/70 R13 82T CONTINENTAL Kontakt
Była tylko przechowywana w samochodzie, nie była używana
Towary z bazaru
Felga metalowa 5,5x13 ET36, rozstaw 4x100 mm, rozstaw osi 60 mm
Opona letnia 175/70 R13 82T CONTINENTAL Kontakt
Była tylko przechowywana w samochodzie, nie była używana
Towary z bazaru
Parametry
| Szerokość felgi | 5,5" |
|---|---|
| Szerokość opony | 175 |
| Profil opony | 70 |
| Średnica | 13" |
| ET | 36 |
| Rozstaw śrub | 4x100 |
| Otwór centrujący | 60 |
| Wskaźnik nośności | 82 (475 kg) |
| Wskaźnik prędkości | T (190 km/h) |
| Stan | Używany |
| Marka samochodu | Renault |

