Rezervní kolo (plná šířka) 5,5x14 ET47,5 4x108x63 - 185/65/15 86T BARUM Brilantis 2
Koło zapasowe - do samochodów Ford (pełna szerokość)
Felga metalowa 5,5x14 ET47,5, rozstaw 4x108 mm, rozstaw osi 63 mm
Opona letnia 185/65 R14 86T BARUM Brillantis 2 - głębokość bieżnika 6,5 mm
Towary z bazaru
Felga metalowa 5,5x14 ET47,5, rozstaw 4x108 mm, rozstaw osi 63 mm
Opona letnia 185/65 R14 86T BARUM Brillantis 2 - głębokość bieżnika 6,5 mm
Towary z bazaru
Parametry
| Szerokość felgi | 5,5" |
|---|---|
| Szerokość opony | 185 |
| Profil opony | 65 |
| Średnica | 14" |
| ET | 47 |
| Rozstaw śrub | 4x108 |
| Otwór centrujący | 63 |
| Wskaźnik nośności | 86 (530 kg) |
| Wskaźnik prędkości | T (190 km/h) |
| Stan | Używany |
| Marka samochodu | Ford |

