Letná obutá súprava Renault, disky 6,5x18 ET38 5x114,3x66, pneu 195/60/18 96H CONTINENTAL
Obutá súprava na vozidlá Renault
Alu disky 6,5x18 ET38, rozstup 5x114,3 mm, stred 66 mm
- Nepoužité
- Originál disky na vozidlá Renault
- Kód Renault: 403004273R
- Model disku: Elsinky
- Vrátane snímačov tlaku TPMS
Letné pneu 195/60 R18 96H XL CONTINENTAL EcoContact 6
- Nepoužité
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 195 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 18" |
| ET | 38 |
| Rozteč | 5x114,3 |
| Stred | 66 |
| Index nosnosti | 96 (710 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Nepoužitý |
| Značka vozidla | Renault |
| Kód výrobcu | 403004273R |

