Letná obutá sada Opel, disky 6x15 ET49 4x100x56,5, pneu 195/60/15 88V HANKOOK
Obutá súprava na vozidlá Opel
Alu disky 6x15 ET49, rozstup 4x100 mm, stred 56,5 mm
Letné pneu 195/60 R15 88V HANKOOK - zostatok vzorky 2× 5 mm, 2× 3,5 mm.
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6" |
|---|---|
| Šírka pneu | 195 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 15" |
| ET | 49 |
| Rozteč | 4x100 |
| Stred | 56,5 |
| Index nosnosti | 88 (560 kg) |
| Index rýchlosti | V (240 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Opel |

