Letná obutá sada Škoda, disky 7x17 ET40 5x100x57, pneu 225/45/17 94W TOMKET
Obutá súprava na vozidlá Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
Alu disky TECNOMAGNESIO 7x17 ET40, rozstup 5x100 mm, stred 57 mm
- Nepoužité
Letné pneumatiky 225/45 R17 94W TOMKET Sport XL XL
- Nepoužité
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
V prípade záujmu iba o disky nás kontaktujte
Parametre
| Šírka disku | 7" |
|---|---|
| Šírka pneu | 225 |
| Profil pneu | 45 |
| Priemer | 17" |
| ET | 40 |
| Rozteč | 5x100 |
| Index nosnosti | 94 (670 kg) |
| Index rýchlosti | W (270 km/h) |
| Stav | Nepoužitý |
| Značka vozidla | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |

