Rezerva (plná šířka) Volvo 6,5x16 ET43 - 205/50/16 MICHELIN
Dojazdové koleso - rezerva (plná šírka) 16" Volvo
Určené pre vozidlá: Volvo S90, V90, V70
Plechový disk 6,5x16 ET43,rozteč 5x108 mm,stred 65 mm
Letné pneu 205/50 ZR16 87W MICHELIN Pilot HX - zostatok vzorky 7,5 mm
Bazárový tovar
Určené pre vozidlá: Volvo S90, V90, V70
Plechový disk 6,5x16 ET43,rozteč 5x108 mm,stred 65 mm
Letné pneu 205/50 ZR16 87W MICHELIN Pilot HX - zostatok vzorky 7,5 mm
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 205 |
| Profil pneu | 50 |
| Priemer | 16" |
| ET | 43 |
| Rozteč | 5x108 |
| Stred | 65 |
| Index nosnosti | 87 (545 kg) |
| Index rýchlosti | W (270 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Volvo |

