Zimná obutá sada Mercedes-Benz, disky 6,5x17 ET44 5x112x66,5 A1774011200, pneu 215/65/17 99H MICHELIN PilotAlpin 5
Zimná obutá súprava na Mercedes-Benz
Alu disky 6,5x17 ET44, rozstup 5x112 mm, stred 66,5mm
- Pekný stav alu kolies
- Originál disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A1774010200
- So snímačmi tlaku TPMS Seat, Škoda, Možné použiť
Zimné pneu 215/65 R17 99H MICHELIN Pilot Alpin 5
- Použité, zostatok vzorky 2x 6,5 mm, 2x 5,5 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za sadu 4 kusov obutých kolies
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 215 |
| Profil pneu | 65 |
| Priemer | 17" |
| ET | 44 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 99 (775 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Kód výrobcu | A1774010200 |


