Zimná obutá sada Mercedes-Benz, disky 6,5x17 ET44 5x112x66,5, pneu 205/55/17 91H HANKOOK
Obutá sada alu kolies originál Mercedes-Benz
Alu disky 6,5x17 ET44, rozstup 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité, pekné, ako nové
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A1774011200
- Pasujú tiež na vozidlá Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
- So snímačmi tlaku TPMS
Zimné pneu 205/55 R17 91H HANKOOK i*cept WinterEvo 2
- Použité, zostatok vzorky 2x 4 mm, 2x 6 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Alu disky 6,5x17 ET44, rozstup 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité, pekné, ako nové
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A1774011200
- Pasujú tiež na vozidlá Audi, Seat, Škoda, Volkswagen
- So snímačmi tlaku TPMS
Zimné pneu 205/55 R17 91H HANKOOK i*cept WinterEvo 2
- Použité, zostatok vzorky 2x 4 mm, 2x 6 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 205 |
| Profil pneu | 55 |
| Priemer | 17" |
| ET | 44 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 91 (615 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Ako nový, Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Kód výrobcu | A1774011200 |

