Zimná obutá sada Mercedes-Benz, disky 7,5x17 ET40 5x112x66,5 A2134011300, pneu 225/55/17 97H CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P
Zimná obutá sada originál Mercedes-Benz
Alu disky 7,5x17 ET40, rozstup 5x112 mm, stred 66,5mm
- Použité, jeden disk má odretý lem, inak pekný stav
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A2134010300
- So snímačmi tlaku, Se snímačmi tlaku Škoda, Volkswagen
Zimné pneu 225/55 R17 97H CONTINENTAL ContoWinterContact TS830P
- Použité, zostatok vzorky 2x 7,5 mm, 2x 5 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 7,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 225 |
| Profil pneu | 55 |
| Priemer | 17" |
| ET | 40 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 97 (730 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Kód výrobcu | A2134010300 |

