Zimná obutá sada Mercedes-Benz, disky 8x18 ET38, 5x112x66,5 A2534010800, pneu 235/60/18 103H BRIDGESTONE Blizzak LM-80 Evo
Zimná obutá sada alu diskov originál Mercedes-Benz
Pasuje tiež na vozidlá Audi, Seat, Škoda, VW
Alu disky 8x18 ET38, rozteč 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité, pekný stav alu diskov
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A2534010800
- So snímačmi tlaku TPMS
Zimné pneu 235/60 R18 103H BRIDGESTONE Blizzak LM-80 Evo
- Použité, zostatok vzorky 6 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Pasuje tiež na vozidlá Audi, Seat, Škoda, VW
Alu disky 8x18 ET38, rozteč 5x112 mm, stred 66,5 mm
- Použité, pekný stav alu diskov
- Originálne disky na vozidlá Mercedes-Benz, model A2534010800
- So snímačmi tlaku TPMS
Zimné pneu 235/60 R18 103H BRIDGESTONE Blizzak LM-80 Evo
- Použité, zostatok vzorky 6 mm
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidloUvedená cena je za sadu 4 kusov obutých bicyklovBazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 8" |
|---|---|
| Šírka pneu | 235 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 18" |
| ET | 38 |
| Rozteč | 5x112 |
| Stred | 66,5 |
| Index nosnosti | 103 (875 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Audi, Mercedes-Benz, Seat, Škoda, Volkswagen |

