Zimná obutá súprava Renault Alaskan / Nissan Navara, disky 7x16 ET45 6x114,3x66, pneu 235/70/16 106T TOMKET
Obutá súprava na vozidlá Renault Alaskan, Nissan Navara, Nissan Pathfinder
Alu disky 7x16 ET45, rozstup 6x114,3 mm, stred 66 mm
- Nepoužité (bazárové)
Zimné pneu 235/70 R16 106T TOMKET Snowroad SUV
- Nové
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 7" |
|---|---|
| Šírka pneu | 235 |
| Profil pneu | 70 |
| Priemer | 16" |
| ET | 45 |
| Rozteč | 6x114,3 |
| Stred | 66 |
| Index nosnosti | 106 (950 kg) |
| Index rýchlosti | T (190 km/h) |
| Stav | Nepoužitý |
| Značka vozidla | Nissan, Renault |

