Spare wheel (full width) Seat, Škoda, Volkswagen 6x15 ET43 - 195/55/15 85H BRIDGESTONE B250
Spare for Škoda, Seat, Volkswagen (full width)
Alloy wheel 6x15 ET43, spacing 5x100 mm, center 57 mm
Summer tire 195/55 R15 85H BRIDGESTONE B250
It was only stored in the car, not driven
This is a consignment item.
Alloy wheel 6x15 ET43, spacing 5x100 mm, center 57 mm
Summer tire 195/55 R15 85H BRIDGESTONE B250
It was only stored in the car, not driven
This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 6" |
|---|---|
| Tyre width | 195 |
| Aspect ratio | 55 |
| Diameter | 15" |
| Offset | 43 |
| PCD | 5x100 |
| Center hole | 57 |
| Load index | 85 (515 kg) |
| Speed rating | H (210 km/h) |
| Condition | Unused |
| Car manufacturer | Seat, Škoda, Volkswagen |

