Rezervní kolo (plná šířka) Seat, Škoda, Volkswagen 6x15 ET43 - 195/55/15 85H BRIDGESTONE B250
Koło zapasowe do Škody, Seata, VW (pełna szerokość)
Felga metalowa 6x15 ET43, rozstaw 5x100 mm, rozstaw osi 57 mm
Opona letnia 195/55 R15 85H BRIDGESTONE B250
Była tylko przechowywana w samochodzie, nie była używana
Towary z bazaru
Felga metalowa 6x15 ET43, rozstaw 5x100 mm, rozstaw osi 57 mm
Opona letnia 195/55 R15 85H BRIDGESTONE B250
Była tylko przechowywana w samochodzie, nie była używana
Towary z bazaru
Parametry
| Szerokość felgi | 6" |
|---|---|
| Szerokość opony | 195 |
| Profil opony | 55 |
| Średnica | 15" |
| ET | 43 |
| Rozstaw śrub | 5x100 |
| Otwór centrujący | 57 |
| Wskaźnik nośności | 85 (515 kg) |
| Wskaźnik prędkości | H (210 km/h) |
| Stan | Nieużywany |
| Marka samochodu | Seat, Škoda, Volkswagen |

