Pótkerék (teljes szélességű) Seat, Škoda, Volkswagen 6x15 ET43 - 195/55/15 85H BRIDGESTONE B250
Pótkerék Škoda, Seat, VW modellekhez (teljes szélesség)
Fémkerék 6x15 ET43, tengelytáv 5x100 mm, középen 57 mm
Nyári gumiabroncs 195/55 R15 85H BRIDGESTONE B250
Csak az autóban volt tárolva, nem volt használva
Bazár áruk
Fémkerék 6x15 ET43, tengelytáv 5x100 mm, középen 57 mm
Nyári gumiabroncs 195/55 R15 85H BRIDGESTONE B250
Csak az autóban volt tárolva, nem volt használva
Bazár áruk
Paraméterek
| Felni szélessége | 6" |
|---|---|
| Gumiabroncs szélessége | 195 |
| Abroncsprofil | 55 |
| Átmérő | 15" |
| ET | 43 |
| Osztókör | 5x100 |
| Középfurat | 57 |
| Index nosnosti | 85 (515 kg) |
| Index rychlosti | H (210 km/h) |
| Állapot | Nem használt |
| Značka vozu | Seat, Škoda, Volkswagen |

