Letní obutá sada Renault Kangoo III/Mercedes-Benz Citan, disky 6,5x16 ET40 5x114,3x66, pneu 205/60/16 96H MICHELIN CrossClimate
Letní obutá sada na vozy Renault Kangoo III, Mercedes-Benz Citan
Alu disky 6,5x16 ET40, rozteč 5x114,3 mm, střed 66 mm
- Nepoužité
- Originál disky na vozy Renault/Mercedes-Benz
- Kódy: 403002263R Renault, A4204010600 Mercedes-Benz
- Včetně středových krytů originál Renault 403159332R
- Včetně snímačů tlaku TPMS
Letní pneumatiky 205/60 R16 96H MICHELIN CrossClimate
- Použité, jako nové (pneu pochází z předváděcího vozu, nebyly ježděné v běžném provozu)
Sada je vyvážená a připravená k montáži na vůz
Uvedená cena je za celou sadu 4 kusů obutých kol
Bazarové zboží
| Šířka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šířka pneu | 205 |
| Profil pneu | 60 |
| Průměr | 16" |
| ET | 40 |
| Rozteč | 5x114,3 |
| Střed | 66 |
| Index nosnosti | 96 (710 kg) |
| Index rychlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Jako nový, Nepoužitý |
| Značka vozu | Mercedes-Benz, Renault |
| Kód výrobce | 403002263R, A4204010600 |

