Letní obutá sada Renault Kangoo III/Mercedes-Benz Citan, disky 6,5x16 ET40 5x114,3x66, pneu 205/60/16 96H MICHELIN CrossClimate
Obutá súprava na vozidlá Renault Kangoo III, Mercedes-Benz Citan
Alu disky 6,5x16 ET40,rozteč 5x114,3 mm,stred 66 mm
- Nepoužité
- Originál disky na vozidlá Renault/Mercedes-Benz
- Kódy: 403002263R Renault, A420 stredových krytiek originál Renault 403159332R
- Vrátane snímačov tlaku TPMS
Letné pneu 205/60 R16 96H MICHELIN CrossClimate
- Použité, ako nové (pneu pochádza z predvádzacieho vozidla, neboli jazdené v bežnej prevádzke)
Sada je vyvážená a pripravená na montáž na vozidlo
Uvedená cena je za celú sadu 4 kusov obutých kolies
Ide o bazárový tovar
| Šírka disku | 6,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 205 |
| Profil pneu | 60 |
| Priemer | 16" |
| ET | 40 |
| Rozteč | 5x114,3 |
| Stred | 66 |
| Index nosnosti | 96 (710 kg) |
| Index rýchlosti | H (210 km/h) |
| Stav | Ako nový, Nepoužitý |
| Značka vozidla | Mercedes-Benz, Renault |
| Kód výrobcu | 403002263R, A4204010600 |

