Zapasowe (pełna szerokość) Renault Espace IV, Kangoo II, Laguna II, Safrane 5.5x15 ET48 - 165/80/15 98P MICHELIN TLX
Oryginalne koło zapasowe Renault
Przeznaczone do samochodów: Espace IV, Kangoo II, Laguna II, Safrane
Obręcz metalowa 5,5x15 ET48, rozstaw 5x108 mm, rozstaw osi 60 mm
Opona 165/80 R15 98P MICHELIN TLX
Towary z bazaru
Przeznaczone do samochodów: Espace IV, Kangoo II, Laguna II, Safrane
Obręcz metalowa 5,5x15 ET48, rozstaw 5x108 mm, rozstaw osi 60 mm
Opona 165/80 R15 98P MICHELIN TLX
Towary z bazaru
Parametry
| Szerokość felgi | 5,5" |
|---|---|
| Szerokość opony | 165 |
| Profil opony | 80 |
| Średnica | 15" |
| ET | 48 |
| Rozstaw śrub | 4x108 |
| Otwór centrujący | 60 |
| Wskaźnik nośności | 98 (750 kg) |
| Wskaźnik prędkości | P (150 km/h) |
| Stan | Używany |
| Marka samochodu | Renault |

