Rezerva (plná šírka) Renault Espace IV, Kangoo II, Lagúna II, Safrane 5,5x15 ET48 - 165/80/15 98P MICHELIN TLX
Rezerva originál Renault
Určená pre vozidlá: Espace IV, Kangoo II, Laguna II, Safrane
Plechový disk 5,5x15 ET48, rozstup 5x108 mm, stred 60 mm
Pneu 165/80 R15 98P MICHELIN TLX
Bazárový tovar
Určená pre vozidlá: Espace IV, Kangoo II, Laguna II, Safrane
Plechový disk 5,5x15 ET48, rozstup 5x108 mm, stred 60 mm
Pneu 165/80 R15 98P MICHELIN TLX
Bazárový tovar
Parametre
| Šírka disku | 5,5" |
|---|---|
| Šírka pneu | 165 |
| Profil pneu | 80 |
| Priemer | 15" |
| ET | 48 |
| Rozteč | 4x108 |
| Stred | 60 |
| Index nosnosti | 98 (750 kg) |
| Index rýchlosti | P (150 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozidla | Renault |

