Rezerva (plná šířka) Ford 6x15 ET52,5 - 195/60/15 CONTINENTAL ContiEcoContact CP
Spare (full width) original Ford
Metal disc 6x15 ET52.5, spacing 4x108 mm, center 63.3 mm
Tyre 195/60 R15 88V CONTINENTAL ContiEcoContact CP - remaining tread 6 mm
This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 6" |
|---|---|
| Tyre width | 195 |
| Aspect ratio | 60 |
| Diameter | 15" |
| Offset | 52,5 |
| PCD | 4x108 |
| Center hole | 63,3 |
| Load index | 88 (560 kg) |
| Speed rating | V (240 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Ford |

