Rezerva (plná šířka) Ford 6x15 ET52,5 - 195/60/15 CONTINENTAL ContiEcoContact CP
Koło zapasowe (na całej szerokości) oryginalne Ford
Tarcza metalowa 6x15 ET52.5, rozstaw 4x108 mm, rozstaw osi 63,3 mm
Opona 195/60 R15 88V CONTINENTAL ContiEcoContact CP - głębokość bieżnika 6 mm
Towary z bazaru
Parametry
| Szerokość felgi | 6" |
|---|---|
| Szerokość opony | 195 |
| Profil opony | 60 |
| Średnica | 15" |
| ET | 52,5 |
| Rozstaw śrub | 4x108 |
| Otwór centrujący | 63,3 |
| Wskaźnik nośności | 88 (560 kg) |
| Wskaźnik prędkości | V (240 km/h) |
| Stan | Używany |
| Marka samochodu | Ford |

