Rezerva (plná šířka) Ford 6x15 ET52,5 - 195/60/15 CONTINENTAL ContiEcoContact CP
Rezerva (plná šířka) originál Ford
Plechový disk 6x15 ET52,5, rozteč 4x108 mm, střed 63,3 mm
Pneu 195/60 R15 88V CONTINENTAL ContiEcoContact CP - zůstatek vzorku 6 mm
Bazarové zboží
Parametry
| Šířka disku | 6" |
|---|---|
| Šířka pneu | 195 |
| Profil pneu | 60 |
| Průměr | 15" |
| ET | 52,5 |
| Rozteč | 4x108 |
| Střed | 63,3 |
| Index nosnosti | 88 (560 kg) |
| Index rychlosti | V (240 km/h) |
| Stav | Použitý |
| Značka vozu | Ford |

