Skoda Fabia spare wheel, 5x14 ET35 5x100x57 rim, 165/70/14 81T FULDA Kristall tires
Spare for Škoda Fabia, Seat, Volkswagen
Alloy wheel 5x14 ET35, spacing 5x100 mm, center 57 mm - used
Winter tire 165/70 R14 81T FULDA Kristall - used, tread remaining 5 mm
This is This is a consignment item.
Alloy wheel 5x14 ET35, spacing 5x100 mm, center 57 mm - used
Winter tire 165/70 R14 81T FULDA Kristall - used, tread remaining 5 mm
This is This is a consignment item.
Parameters
| Rim width | 5" |
|---|---|
| Tyre width | 165 |
| Aspect ratio | 70 |
| Diameter | 14" |
| Offset | 35 |
| PCD | 5x100 |
| Center hole | 57 |
| Load index | 81 (462 kg) |
| Speed rating | T (190 km/h) |
| Condition | Used |
| Car manufacturer | Seat, Škoda, Volkswagen |

